tillage1.jpgtillage2.jpg

Franciszek Marszałek

 Marszalek-Franciszek-2018

 

Franciszek Marszałek (lat 56), prawnik i historyk, absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, podyplomowego Studium Prawa Europejskiego i Akademii Liderów Samorządowych.                                                       

W samorządzie od 1996 roku. W latach 2002-2010 pełnił funkcję zastępcy Burmistrza Krotoszyna, a od roku 2011 w związku z uzyskaniem mandatu radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego pełni funkcję Dyrektora Departamentu Inżynierii Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie.

W Sejmiku Województwa Wielkopolskiego jest przewodniczącym Klubu Radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego, będąc jednocześnie członkiem Kapituły „Odznaki honorowej za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Ponadto zasiada w Komisji Rewizyjnej, Komisji Strategii Rozwoju Regionalnego i Współpracy Międzynarodowej, Komisji Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Komisji Statutowej.

Prezes Zarządu Miejsko - Gminnego PSL w Krotoszynie. Współzałożyciel i prezes Lokalnej Grupy Działania „Okno Południowej Wielkopolski”, która na realizację swej Strategii pozyskała kwotę ponad 9,5 mln zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Mieszka w Krotoszynie, żona Elżbieta jest nauczycielką w gimnazjum, mają troje dzieci. Zainteresowania: turystyka, sport, działka rekreacyjna.

dsc01656 resize

Galeria zdjeć

Program wyborczy - wejdź

 

 

Joomla templates by a4joomla